Відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми інноваційної діяльності та трансферу технологій – від теорії до практики»

24-26 червня 2019 р. відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми інноваційної діяльності та трансферу технологій – від теорії до практики».
У роботі конференції взяло участь як очно, так і заочно, близько 50 учасників, у т. ч. гості із Ташкента і Бухари (Республіка Узбекистан).

Привітання учасникам конференції від заступника Міністра освіти і науки України М. В. Стріхи оголосила державний експерт директорату інновацій та трансферу технологій МОН України М. В. Зенова.

З вітальним словом виступив директор УкрІНТЕІ В. В. Камишин.

На пленарному засіданні та секціях обговорювалися нагальні питання щодо реалізації проекту «Розвиток міжрегіональної мережі трансферу технологій», проблеми академічного підприємництва, створення інноваційних структур, здійснювався обмін досвідом у сфері інноваційної діяльності, трансферу знань і технологій.
Для учасників конференції був проведений майстер-клас щодо онлайн реєстрації НДДКР та дисертацій та науково-практичний семінар «Enterprise Europe Network (EEN) – дієвий інструмент для розвитку інноваційної діяльності та трансферу технологій».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *