КМДШ відкриває інноваційну школу на Осокорках і запрошує на онлайн-екскурсію і тестування

У вересні 2020 року на Дніпровській набережній, 14 функціонуватиме школа повного дня – Креативна Міжнародна Дитяча Школа (КМДШ). Це мережа приватних шкіл з восьмирічною історією і практичними методами викладання.

Як вчать в КМДШ

Що за теорією почнеться цікавий досвід або проєкт – знає кожен учень цієї школи. Часто буває навпаки – вивчення теми починається з практичного дослідження. Такий підхід дозволяє дітям самостійно прийти до якогось висновку і отримати знання, виходячи з досвіду.

Ще в школі використовують метод інтегрованого навчання. Це коли на занятті розглядають одну тему, але при цьому досліджують її з точки зору двох і більше дисциплін. Так школярі вчаться розуміти логічну послідовність і взаємозв’язок між явищами і процесами.

У молодшій школі є «хвильові занурення», практично те ж саме, що і інтегроване навчання. В цьому випадку молодші учні досліджують якусь глобальну тему крізь призму всіх дисциплін цілий місяць.

Компетенції

Сучасна школа – це про досвід і вихованні особистості. Вміти працювати в команді, здатність генерувати сміливі ідеї і знаходити багато різних способів їх реалізації, критично мислити, приймати креативні рішення – без цих компетенцій неможливий як особистісне, так і професійне зростання будь-якої людини. Тому починати їх розвиток потрібно з дитинства.

Саме тому в КМДШ учні проходять профорієнтацію; відвідують реальні компанії, щоб дізнатися, як вони функціонують зсередини; вивчають менеджмент; працюють в командах; захищають соціальні та бізнес-проєкти; проводять реальні дослідження; вивчають кілька іноземних мов і спілкуються з native speakers; їздять за програмами обміну в престижні іноземні школи; проходять курс «Я-особистість», на якому вчаться ставити цілі, управляти емоціями, якісно взаємодіяти з іншими.

Такі підходи сприяють тому, що учень розвивається як сильна особистість, яка здатна творити креативне майбутнє. Саме в цьому полягає мета КМДШ.

Вже у вересні в Києві буде функціонувати ще одна школа – на Дніпровській набережній, 14.

КМДШ запрошує батьків і школярів на онлайн-екскурсію. Також учні можуть пройти вступне тестування теж в режимі онлайн.

Дізнатися більше про КМДШ і зареєструватися на онлайн-екскурсію можна за посиланням.

Джерело: ain.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *