Український стартап Allset залучив $ 8,25 млн

Український стартап Allset, заснований Стасом Матвієнко та Ганною Поліщук, залучив $ 8,25 в рамках раунду серії B. Про це повідомляє TechCruch. Раунд очолив ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку), в ньому взяли участь Andreessen Horowitz, Greycroft, SMRK VC Fund і Inovo Venture Partners.

Разом з новим раундом на рахунку Allset вже $ 16,6 млн інвестицій.

Що таке Allset

Через додаток можна забронювати столик в ресторані і оплатити рахунок, а також отримати рекомендації по стравах в конкретному закладі.

На тлі коронакризи компанія розширила можливості продукту. Тепер через Allset заклади можуть пропонувати страви на виніс з безконтактною доставкою. Комісія Allset від замовлення c такою опцією становить 12%. Для користувачів додаток навпаки дає промознижку в $ 4 в день.

Коронакриза і громадське харчування

Через коронакризу раунд Allset ледь не зірвався. Як розповів виданню Матвієнко, спочатку мета була привернути $ 12+ млн., однак коли переговори були на фінальній стадії, в США почали впроваджувати заходи боротьби з коронавірусом (через які робота ресторанного бізнесу виявилася під питанням в ряді міст), і «кілька потенційних інвесторів просто зникли».

Матвієнко повідомив, що після введення карантину кількість замовлень впала на 60%, проте Allset підключив нових партнерів у віддалених від центру районах (раніше компанія фокусувалася саме на закладах в центрі міст), повернувши таким чином 10% від втрат.

За словами СЕО стартапу, Allset залучив понад 200 нових партнерів.

Джерело: ain.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *