Український фонд стартапів та бізнес акселератор FeelGoodLabs розпочали співпрацю

Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов та керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs Сергій Довгополий підписали меморандум про співпрацю.

“Український фонд стартапів це не тільки грантова програма, але й доступ до багатьох інших нефінансових інструментів, які дозволяють розвивати та удосконалювати стартапи. Сьогодні ми починаємо співпрацю з акселератором FeelGoodLabs, одним із засновників якого є експерт нашого Фонду. Наші заявники отримають ексклюзивний доступ до оналайн матеріалів, які напрацьовані менторами та лекторами акселератора. Я впевнений, що співпраця буде довготривалою та ефективною”, – зауважив Павло Карташов.

Суть партнерства полягає у обміні інформацією задля фінансової та нефінансової підтримки стартапів, а також в участі у спільних проєктах, подіях, зустрічах тощо. Стартапи, які не отримали гранти від Українського фонду стартапів (як і стартапи, які отримали такий грант) зможуть отримати доступ до матеріалів акселератора, а також інших можливостей, які пропонує FeelGoodLabs.

“Ми дуже раді офіційно стати партнером USF, адже це відкриває нові можливості для обох сторін. Наші резиденти та випускники вже активно подають заявки до Фонду. Акселератор FeelGoodLabs, в свою чергу, готовий допомагати всім проєктам, що отримають грантове фінансування, відкривши їм доступ до своєї онлайн програми. То ж, наша співпраця дасть поштовх розвитку екосистеми стартапів на pre-seed та seed стадіях”, каже керуючий партнер FeelGoodLabs Сергій Довгополий.

Довідково:

Український фонд стартапів – державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія Фонду – підтримувати українські стартапи та допомагати талановитим підприємцям створювати успішні глобальні компанії.

Фонд надає грантове фінансування перспективним та інноваційним стартапам, які демонструють високий потенціал глобального комерційного успіху, на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed).

Український фонд стартапів цьогоріч вже профінансував 12 стартапів на суму близько 13 мільйонів гривень. Загалом до Українського фонду стартапів вже надійшло більше 1500 заявок.

Наглядова рада Фонду також прийняла рішення про фінансування ще 6 стартапів на pre-seed стадії на суму, що перевищує 4 мільйони гривень.

А вже 7 квітня відбудеться черговий (а це вже четвертий!) пітч Українського фонду стартапів, де свої ідеї презентуватимуть 8 стартапів на seed стадії.

Український фонд стартапів: https://usf.com.ua/

https://www.facebook.com/ukrainianstartupfund/

FeelGoodLabs – це приватний бізнес акселератор, заснований підприємцем Сергієм Довгополим у 2015р., місією якого є підтримка стартапів на ранній стадії. У 2018 команда FeelGoodLabs однією з перших в світі запустила онлайн акселераційну програму за участі відомих українських підприємців та інвесторів. Серед менторів та лекторів акселератора є як відомі українські представники екосистеми, так і фахові зарубіжні експерти.

FeelGoodLabs: https://feelgoodlabs.co/

https://www.facebook.com/FeelGoodLabs/

Нагадаємо, що Український фонд стартапів провів четвертий Pitch Day.

Раніше ми писали, що Український фонд стартапів та Асоціація фінтех та інноваційних компаній підписали меморандум про співпрацю.

Джерело: usf.com.ua

1 коментар до “Український фонд стартапів та бізнес акселератор FeelGoodLabs розпочали співпрацю

  1. Pingback: Український фонд стартапів та Startup Grind Kyiv підписали меморандум про співпрацю - Міжрегіональна мережа трансферу технологій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *