Дмитро Дубілет запускає фонд ранніх інвестицій. Чек – від $ 50 000

Один із засновників monobank і екс-міністр Кабміну Дмитро Дубілет оголосив про запуск фонду ранніх інвестицій. Зараз він шукає проєкти, в які міг би вкласти кошти.


Як Дмитро розповів AIN.UA, чеки у фонду будуть від $ 50 000. Частка, яку інвестор отримає в обмін на інвестиції, буде змінюватися в кожному конкретному випадку.

«Проєкти можуть бути в будь-якій сфері, але бажано b2c, а також ті, де можна використовувати мою компетенцію (IТ)», – каже Дмитро Дубілет.

Він поки остаточно не визначив структуру фонду. «Я це сформулював, як «фонд ранніх інвестицій». Це не венчурний фонд в тому плані, що я не планую інвестувати в зовсім ризикові проєкти», – говорить Дубілет.

Куди писати

Зараз інвестор шукає проєкти, в які міг би вкласти кошти. Сайту у фонду поки немає, бізнеси, яким потрібні інвестиції для розвитку, можуть зв’язатися з Дмитром поштою dubilet.fund@gmail.com.

Як себе презентувати

У листі він просить лаконічно (не більше однієї сторінки) описати:

  • сам бізнес: ідею, розмір ринку, унікальні переваги і т.д .;
  • просування бізнесу;
  • команду і її компетенції;
  • ключові цифри по минулим і майбутнім фінансів.

«Крім інвестицій я можу привнести в бізнес управлінський досвід, компетенції в IT, участь в просуванні. Не планую занадто сильно входити в управління, але і не буду просто пасивним інвестором. Загалом, smart money», – каже він.

Джерело: ain.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *