ОНОВЛЕНО: Intel має намір купити стартап Moovit за $ 1 млрд для посилення власної платформи автомобілів на автопілоті

Амбіції Intel в області автономного водіння можуть незабаром отримати підтримку від відомого розробника додатків. Обізнані джерела стверджують, що Intel збирається придбати компанію Moovit, а сума операції оцінюється приблизно в $ 1 млрд.

Після завершення угоди Moovit стане частиною ізраїльського центру Intel по розробці автомобільних рішень. Це придбання допоможе в реалізації загальної стратегії Intel по впровадженню самоврядних транспортних засобів. Стартап Moovit відомий тим, що використовує штучний інтелект і аналіз великих даних для відстеження трафіку в режимі реального часу і надання рекомендацій по поїздкам приблизно 800 мільйонам людей по всьому світу. Напрацювання в цих сферах можуть бути корисні для сервісів роботаксі та інших самоврядних автомобілів. Вони зможуть враховувати поточний трафік для вибору найбільш оптимальних маршрутів.

Поки що представники Moovit сказали, що їм нема чого коментувати «на поточний момент». Однак, за даними джерел, угода може відбутися вже в найближчі дні.

ОНОВЛЕНО: До кінця дня з’явилося офіційне підтвердження угоди. Intel дійсно купила Moovit за $ 900 млн.

Джерело: itc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *