Оголошені стартапи-переможці п’ятого Pitch Day

28 квітня у форматі дистанційної відео-конференції відбувся п’ятий пітч, організований Українським фондом стартапів (Ukrainian Startup Fund). Свої ідеї презентували вісім стартапів. Раді повідомити, що на засіданні Наглядової ради Фонду було прийнято рішення профінансувати два з них, а саме:

Legal Nodes. Юридичний маркетплейс, який допомагає технологічному бізнесу вирішувати юридичні питання в різних країнах світу. Переможці останнього Lviv IT Arena Startup Competition 2019, увійшли в 15 кращих українських стартапів, які були відібрані для участі в українській делегації на Startup Grind 2020 у Кремнієвій долині, організованої за підтримки USAID та Мінцифри.

ChoiZY. Профорієнтаційна онлайн-платформа, що допомагає підліткам обрати професію, а фахівцям поділитись досвідом із молоддю. Практика на платформі реалізується через завдання від викладачів, а невдовзі через вакансії від практиків. Окрім підлітків, які бажають визначитись з професією, наша платформа відкрита для спеціалістів, які бажають поділитись досвідом, освітніх компаній, що презентують послуги та університетів, що ознайомлюють зі своїми спеціальностями. Таким чином ChoiZY – онлайн-помічник у виборі професії для підлітків!

Усі стартапи знаходяться на етапі seed. Це означає, що кожен з них отримає грант на 50000 доларів.

Оцінювали пітчі стартапів члени Конкурсної комісії:

Олександр Романішин. Радник Міністерства Цифрової Трансформації України, партнер акселератора ISE Booster, член наглядової ради UVCA (Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association).

Андрій Гулий. Головний аналітик Indax

Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC

Олександр Яценко. Керуючий партнер BRISE Capital

Олександр Арапов. Співзасновник та CPO в 3DLOOK

Олександр Конєв. Засновник та CEO Syndivia

Олексій Орап. CEO YouScan

Основними критеріями оцінки проектів є: команда, ринок, технологія, продукт, стратегія. Повний запис пітчу можна подивитися на нашому офіційному ютуб-каналі за лінком.

Нагадаємо, що Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів, яку можна подати на офіційному сайті за посиланням.

Джерело: usf.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *