Оголошені стартапи-переможці шостого Pitch Day

26 травня у форматі дистанційної відео-конференції відбувся шостий пітч, організований Українським фондом стартапів (Ukrainian Startup Fund). Свої ідеї презентували десять стартапів. Раді повідомити, що на засіданні Наглядової ради Фонду було прийнято рішення профінансувати п’ять з них, а саме:

Стартапи на етапі pre-seed (грант 25000 доларів):

iCorn. Торговельно-логістична платформа, яка об’єднує фермерів та покупців агропродукції, та дає можливість робити бізнес на платформі транспортним компаніям, елеваторам, лабораторіям, банкам та страховим компаніям.

BIOsens. Розробка першого у світі пристрою, який автоматизує підготовку зразків, аналіз та збереження результатів у хмарі в одному пристрої та дозволяє виконувати випробування поза лабораторією, але з лабораторною точністю.

Стартапи на етапі seed (грант 50000 доларів):

Cardiolyse. Програмна пристрій-незалежна платформа для автоматичної інтерпретації електричних сигналів серця у стані спокою та Холтер-моніторингу (тривалістю 24 години і більше) медичного рівня, сертифікована СЕ для визначення 19 типів аритмій та точного виявлення більшості аномалій серця, включаючи інфаркт міокарда для запису ЕКГ з 12 відведеннями.

Unicorn Nest. B2B SaaS рішення для стартапів, які залучають інвестиції. Стартап рекомендує найбільш релевантних інвесторів з власної верифікованої найбільшої на ринку бази інвесторів та будує ринковий стандарт для фандрейзингу.

Mate academy. Онлайн університет ІТ професій.

Оцінювали пітчі стартапів члени Конкурсної комісії:

Юрій Козік. Підприємець, стартап адвайзер та голова ГО «Еволв». В минулому випускник фінського акселератора Startup Sauna

Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC

Олександр Яценко. Керуючий партнер BRISE Capital

Олексій Орап. CEO YouScan

Фелікс Літвінський. Керуючий директор Blackstone LaunchPad

Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs

Андрій Заікін. CEO at YEP startup incubator

Основними критеріями оцінки проектів є: команда, ринок, технологія, продукт, стратегія. Повний запис пітчу можна подивитися на нашому офіційному ютуб-каналі за лінком.

Нагадаємо, що Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів, яку можна подати на офіційному сайті за посиланням.

Джерело: usf.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *