Міністерство цифрової трансформації запустило безкоштовну онлайн-школу для підприємців

Міністерство цифрової трансформації запустило безкоштовну онлайн-школу для підприємців. Про це повідомляється на офіційному каналі Мінціфри в Telegram.

Що це таке

  • Курси можна пройти на платформі «Дія.Бізнес». Навчання проходить у форматі навчальних серіалів, які формують освітній курс.
  • В рамках кожного серіалу потенційні і діючі підприємці зможуть проходити тести і отримувати додаткові корисні матеріали. За підсумком фінального тесту учень отримує сертифікат, який підтверджує набуті навички.
  • В майбутньому передбачається формат змішаного навчання: частина буде проходити онлайн на платформі, а частина – офлайн, на базі центрів підтримки підприємців «Дія.Бізнес».

Зараз на сайті можна пройти курс «10 кроків для початку власної справи», передбачений для бізнесменів-початківців. Нові освітні програми будуть з’являтися кожен місяць.

«Підтримка підприємництва – один з ключових пріоритетів Мінціфри. «Фішка» нашого проєкту – формат навчання за допомогою освітніх серіалів. Це не тільки корисно, а й захоплююче. Це можливість пройти системне навчання. І підприємці з сіл і маленьких міст, у яких раніше не було такої можливості, тепер можуть пройти таке навчання. Щомісяця на сайті будуть з’являтися нові освітні серіали на важливі для підприємців теми».

Валерія Іонан, заступник міністра цифровий трансформації з питань євроінтеграції.

Нагадаємо, «Дія.Бізнес» – це сайт для підприємців малого та середнього бізнесу. Портал працює в таких напрямках: інформаційна платформа, служба онлайн-консультацій і офлайн центри підтримки.

Джерело: ain.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *