Топ-6 додатків Кремнієвої долини – список місцевих стартаперів

Видання Business Insider опублікувало топ-6 популярних додатків, якими користуються стартапери в Кремнієвій долині. AIN.UA наводить повний список.

Hey – поштовий сервіс

Поштовий сервіс вміє групувати вхідні і розділяти на квитанції, транзакції, розсилки, рекламу і особисті повідомлення. Коли користувач вперше отримує лист, сервіс попросить схвалити даного відправника – таким чином на електронну адресу будуть приходити тільки пріоритетні повідомлення.

  • Ціна — $99 у рік
  • Сайт — hey.com

Clubhouse – голосовий чат

Clubhouse заснували колишні розробник Google Пол Девісон і Роган Сет. Це голосова соціальна мережа, в якій користувачі можуть спілкуватися у віртуальних кімнатах-чатах. Щоб почати говорити або бути запрошеним до розмови необхідно натиснути кнопку «Підняти руку», після чого творець кімнати вирішить, кому дати слово.

Roadtrip – музичний додаток

У Roadtrip можна створювати віртуальні кімнати, в яких можна виступити в ролі діджея або прослухати плейлист іншої людини. У чаті можна спілкуватися з іншими слухачами і попросити діджея переключити трек.

Superhuman – поштовий сервіс

Головна особливість сервісу – можливість швидко розібрати пошту за допомогою поєднання гарячих клавіш. Superhuman дозволяє бачити профілі співрозмовників в соцмережах, також користувачі можуть планувати або скасовувати відправку повідомлень.

Notion – сервіс спільної роботи

У сервісі можна створювати спільні списки завдань, замітки, документи і таблиці. Під час роботи, користувачі можуть спілкуватися між собою в чаті.

  • Ціна — безкоштовно
  • Сайт — notion.so

Collab – додаток для спільного створення музичних кліпів

Три людини можуть записати незалежні музичні ролики, а потім додаток синхронізує їх між собою. У підсумку виходить кліп, в якому також можна використовувати аранжування інших користувачів.

Джерело: ain.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *