Онлайн-лекція “Інтелектуальне управління в сенсорних мережах: шляхи розвитку”

22 липня 2020 року о 17:00 у межах проєкту «Наукові зустрічі/Scientific meetings» на платформі Zoom відбудеться лекція наукового співробітника відділу онтологічних систем та прикладної алгебраїчної комбінаторики Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України, старшого викладача кафедри інженерії програмного забезпечення факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Національного авіаційного університету кандидата технічних наук Олексія Семка.

Сучасне суспільство на сьогодні у всьому світі, зокрема і в Україні, все більше стає залежним від інформаційно-комунікаційних послуг, важливою складовою яких є розробка та використання сучасною людиною сенсорних мереж.

Онлайн-лекція “Інтелектуальне управління в сенсорних мережах: шляхи розвитку” проводиться для фахівців, інженерів, вчених, які займаються розробкою та дослідженнями в галузі телекомунікацій, мережевих технологій, штучного інтелекту, теорії прийняття рішень, захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах та кібернетичної безпеки.

Захід буде присвячений інженерним підходам, які вирішують проблему маршрутизації потоків даних у сенсорних мережах з використанням технологій штучного інтелекту, їх вливу на всі сфери сучасного життя.

У ході доповіді учасники заходу дізнаються про розробку існуючих та нових методів, технологічних рішень, а також внутрішні та зовнішні чинники, які роблять дану проблему з кожним днем все більш актуальною як для всіх сфер життєдіяльності суспільства, так і для питання національної безпеки та оборони України.

Доповідач: науковий співробітник відділу онтологічних систем та прикладної алгебраїчної комбінаторики Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України, старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Національного авіаційного університету кандидат технічних наук Семко Олексій.

Формат: конференція в Zoom.

УЧАСТЬ ВІЛЬНА.

Реєстрація на лекцію: https://bit.ly/2NszMFz

Джерело: nas.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *