Голландський акселератор шукає стартапи в Україні. Гранти – до € 30 000

Голландський акселератор HiiL Justice Accelerator оголосив про старт конкурсу Innovating Justice Challenge в Україні. Переможці зможуть отримати гранти до € 30 000. Про це AIN.UA повідомили представники акселератора.

Що це таке

Програма розрахована на проєкти, які орієнтовані на рішення або запобігання юридичних проблем населення, а також малого та середнього бізнесу. За підсумками відбору, стартапи не віддають частку в бізнесі, а отримують гранти.

  • Подати заявку можна на сайті програми до 5 серпня 2020 року. Анкету варто заповнити англійською мовою.
  • Серед усіх заявок акселератор відбере 10 проєктів-фіналістів. Вони пройдуть місцевий онлайн-буткемп з експертами з Голландії та України. Далі команди виступлять з пітчем, який запланований на жовтень цього року.
  • За результатами пітчинуг, два проєкти отримають ґранти за € 10 000 і потраплять в акселеративну програму, яка триватиме 4 місяці.
  • По закінченню акселераційної програми, три стартапи додатково отримають € 20 000, € 10 000 і € 5000. Таким чином, переможці в загальному можуть отримати від € 10 000 до € 30 000.

Innovating Justice Challenge проводиться в Україні вп’яте. Повідомляється, що раніше в програмі взяли участь і отримали гранти такі українські проєкти: AXDRAFT, PatentBot, Vkursi, Opendatabot, AirLaw.Pro, «Суд на долоні».

Джерело: ain.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *