Засновник стартапа LIFT99 запропонував білоруським підприємцям релокейт в Україну і допомогу з бізнесом тут

Естонський підприємець Рагнар Сасс, засновник компанії Pipedrive, Хакатона Garage48 і київського коворкінгу LIFT99, пропонує білоруським стартапам допомогу з релокейтом в Україну або Естонію. Команда Рагнара допоможе оформити візи і надасть офісний простір безкоштовно. В цілому Сасс готовий допомогти 10-15 людям.

This is shoutout to every startup founder in Belarus! I have been visiting Belarus more than 10+ times because of so…

Опубліковано Ragnar Sass Середа, 12 серпня 2020 р.

«Я бував в Білорусі більше 10 разів, тому що там дуже багато супер-талановитих, працьовитих і позитивних людей! Кожен хакатон Garage48 місцеве ком’юніті приймало з великою гостинністю, – написав він у Facebook.

Останні кілька днів я з зростаючим жахом спостерігаю за тим, як білоруські силовики атакують людей, перетворюючи країну в дивний Зомбіленд, де навіть інтернету немає вже 3 дні. Тому я вирішив зробити пропозицію засновникам з Білорусі, у яких немає іншого вибору, окрім як покинути країну».

Що пропонує Рагнар

  • Команда юристів LIFT99 допоможе білорусам з оформленням візи в Україну або Естонію. У першому випадку це буде бізнес-віза, по-другому спеціальна стартап-віза.
  • Білорусам нададуть безкоштовні робочі місця в коворкінг мережі LIFT99 в Талліні або Києві строком на 2 місяці, а також членство в ком’юніті.
  • Їм допоможуть зареєструвати свої бізнеси в Україні чи Естонії і представлять потенційним інвесторам і менторам.
  • Крім того, Рагнар планує проінвестувати в один стартап разом з співзасновником Pipedrive Мартіном Хенком.

Вимоги до кандидатів

Щоб скористатися пропозицією, потрібно написати на пошту belarus@lift99.co.

У коментарі AIN.UA Рагнар підкреслив, що допоможе тільки тим претендентам, які мають готовий продукт і працюючий бізнес і які готові один раз повернутися до Білорусі, щоб розвивати місцеве підприємницьке співтовариство.

Джерело: ain.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *