Три IT-компанії з офісами в Україні потрапили в топ-5000 кращих бізнесів США за версією Inc.

Три компанії з офісами в Україні потрапили в відомий рейтинг Inc. 5000 USA за 2020 рік. Це список приватних компаній, основний критерій для відбору – динаміка розвитку бізнесу. Його готує ділове видання Inc.

Хто увійшов до списку

  • Innovecs (1992 місце) — міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення з офісами в Києві та Миколаєві. За останні три роки прибуток Innovecs зріс на 212%, завдяки чому вона і потрапила в рейтинг.
  • Altexsoft (2050 місце) — американська компанія, що працює в сфері розробки ПЗ і консалтингу для індустрії подорожей. В Україні їх офіси розташовані в Харкові, Львові та Кременчуці. Прибуток компанії виріс на 206%.
  • AMC Bridge (3317 місце) — компанія-розробник програмного забезпечення в області САПР, інженерії, конструювання та виробництва. Офіси знаходяться в Дніпрі, Хмельницькому, Львові, Сумах та Чернівцях. Зростання прибутку за три роки – 113%.

Про рейтинг

У рейтинг можуть потрапити приватні компанії, які засновані в США. Темпи зростання розраховуються для компаній на підставі даних про річні доходи. Мінімальний рівень прибутку в 2016 році повинен становити $ 100 000, в 2019 – $ 2 млн. Видання Inc. паралельно складає рейтинг топ-5000 для Європи.

«Список 2020 року доводить, що незалежно від сектора, стрімкий розвиток бізнесу базується на фундаменті належного завзяття та вмінні використовувати всі можливості для досягнення успіху» – прокомменіровал головний редактор Inc. Скотт Омеляну.

Джерело: ain.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *