Український фонд стартапів та Міністерство молоді та спорту України розпочинають співпрацю

Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов разом з міністром молоді та спорту України Вадимом Гутцайтом та його заступником з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віталієм Лавровим підписали меморандум про партнерство.

Останнім часом ми спостерігаємо зростання зацікавленості стартапів у розробках, які спрямовані на сферу спорту. Буквально минулого місяця, в липні, ми профінансували одразу два з них, проєкти Gymcerebrum та RunAn, на загальну суму у 50 000 доларів. Перспективність таких стартапів була високо оцінена експертами. Більше того вони охоплюють не тільки software, а й hardware напрямки, які традиційно є комплексними для реалізації. Ми бажаємо домогтися успіхів у розвитку інноваційних спортивних ініціатив, тому прийняли рішення об’єднатися з цільовим міністерством задля того, щоб вийти на новий рівень підтримки стартапів у сфері спорту”, – коментує деталі співпраці Павло Карташов.

Суть співпраці полягає у готовності спільно підтримувати будь-які ідеї та заходи, які спрямовані на реалізацію оптимальних рішень щодо розвитку стартап екосистеми України у відповідних контекстах. Співпраця полягатиме в реалізації конкретних кроків, а саме:

  1. Спільна організація хакатону на спортивну тематику для пошуку найбільш цікавих ідей. Переможці хакатону отримають менторську підтримку від експертів Українського фонду стартапів.
  2. Організація окремої інкубаційної програми для стартапів у сфері спорту.
  3. Проведення серії вебінарів щодо Грантової програми Фонду для спортивних стартапів.
  4. Організація окремого пітч дня на спортивну тематику.
  5. Підтримка акселераторів, які готові працювати зі спортивними стартапами.

Джерело: usf.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *