Моторне (транспортне) страхове бюро України допомогло в запуску проєкту-стартапу “Мій поліс”

Моторне (транспортне) страхове бюро України допомогло в запуску проєкту-стартапу “Мій поліс” – мобільного додатку, який може використовуватися при ДТП для оформлення електронного європротоколу, повідомляється в прес-релізі бюро.

Згідно з релізом, додаток дає можливість перевести в електронний вигляд паперовий поліс.

“Нашим проєктним офісом і експертною групою з відбору кращих стартапів був визнаний переможцем першого відбору стартап молодих програмістів “Мій поліс”, готове рішення для смартфонів iOS і Android з функцією електронного європротоколу і оцифровки паперового поліса. Була проведена експертиза цього програмного продукту і зроблено висновок про його повну придатність для практичного застосування. Чудова ідея, яка дозволить спростити заповнення європротоколу і поступово позбавлятися від паперових бланків”, – відзначає генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко, слова якого наводяться в прес-релізі.

Відзначається також, що найближчим часом МТСБУ проведе інформаційну кампанію для популяризації проєкту “Мій поліс” серед страховиків і автовласників. Зокрема, з цією метою буде зроблений і поширений в інформаційному просторі відеоролик, де буде наочно показано, як задіяти функції програми.

Як повідомлялося, інноваційний хаб Бюро, що допомагає технологічним стартапам у фінансовій сфері, зокрема в страхуванні і сфері безпеки дорожнього руху, почав роботу в кінці минулого року. В рамках хаба інноваційні проєкти-стартапи презентують свої технологічні рішення МТСБУ і отримують консультаційну допомогу по законодавчої бази і нормативних вимог у сфері ОСАГО і безпеки дорожнього руху, бізнес-процесів, специфіки клієнтської поведінки в моторному страхуванні.

Експертна група МТСБУ проводить аналіз запропонованих інноваційних рішень і сервісів, і організувала презентації кількох проєктів категорії іншуртех. Функції експертної групи – прийняття рішення про доцільність підтримки стартапу, встановлює механізми і шляхи підтримки (допомога в отриманні фінансування, медіапідтримка, організаційна підтримка, тощо).

Джерело: fixygen.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *