Lego заплатить за ідеї нових світів і персонажів від $ 10 000 до $ 50 000

Компанія Lego – один з найбільших в світі виробників іграшок – запустила платформу Lego World Builder. На ній користувачі можуть запропонувати свою ідею для створення нових персонажів або світів Lego. Якщо ідея сподобається – її можуть купити. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Що за програма

Це не перша спроба Lego зібрати ідеї у власних користувачів. У компанії є програма Lego Ideas – якщо на підставі вашої ідеї створять іграшку, то ви будете отримувати роялі в 1% від її продажу.

LWB відрізняється тим, що мова йде не про іграшки, а про франшизи.

«Якщо нам сподобається світ про «Принцесу русалку-іншопланетянку», ми зробимо на її основі контент, іграшки, атракціони в наших парках і т.д., – пояснив глава розробки в області розваг Lego Кіт Малоун.

Популярні ідеї на LWB можуть перерости в серію YouTube-відео або щось більше, якщо будуть успішні. З цим Lego допоможе компанія Tongal Inc., яка працює з креаторами над створенням контенту для компаній і рекламодавців.

Як запропонувати ідею

Для цього потрібно зареєструватися на платформі. Після цього користувачі можуть додати свої концепт-арти, відео або текстові описи ідей. Можна не тільки розробити власний світ, але й взяти участь в ідеях, запропонованими іншими користувачами.

Щоб запропонувати ідею, потрібно бути старше 18 років.

Скільки платять

Якщо ідею візьмуть в розробку, її автору заплатять $ 10 000. А якщо куплять – $ 50 000.

В цілому компанія виділяє по $ 500 000 бюджету на експерименти з LWB в цьому і двох наступних роках.

Джерело: ain.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *