Український стартап-сервіс відеострімінга Restream залучив $ 50 млн

Сервіс Restream, створений у Вінниці і інкорпорований в Остіні, США, залучив $ 50 млн в ході раунду А. Про це стало відомо редакції AIN.UA.

Раунд на $50 млн

Новий раунд на $ 50 млн Restream залучив від ряду інвесторів, на чолі з фондами Sapphire Ventures and Insight Partners. Керуючий партнер Sapphire Ventures, Пол Левін і керуючий партнер Insight Partners, Тедді Варди, увійшли в борд директорів Restream.

Минулий раунд в $ 4,5 млн Restream залучили в 2018 році від фондів Silverton Partners, Liquid2 і Anorak Ventures (керівник Грег Касл – один з перших інвесторів Oculus), а також від Джеймса Армстронга (один з перших інвесторів PayPal).

Що робить Restream

Продукт Restream дозволяє стримеру одночасно транслювати своє відео на 30 платформ зі списку інтеграцій компанії, таких як Twitch, Youtube, Periscope, Facebook та інші. Відео можливо транслювати одразу в кілька різних груп на одній платформі. Можна навіть забирати відео по RTMP посиланню і по стрімінг-ключу Restream транслювати на взагалі будь-якому сервері. Додатковий функціонал Restream, що поліпшує взаємодію стримерів з їх аудиторіями на самих платформах, є наскрізним чатом і наскрізною аналітикою.

Олександр Худа і Андрій Суржінский заснували Restream в січні 2015 року.

Restream в цифрах

З січня 2020 року в компанії відзвітували про 300% зростання місячних переглядів стримерів, що користуються Restream. У липні 2020 року вони склали 750 млн. Всього у сервісу 2 мільйони стримерів, що створюють в середньому 8 млн стрімів в місяць.

Джерело: ain.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *