Ізраїльський стартап продає принтери для друку стейків

З гороху.

Рослинні котлети, які неможливо відрізнити від м’ясних на смак і вигляд, існують не перший рік, але поки що користуються стриманим попитом. Вартість вегетаріанського аналога висока для широкої аудиторії. Можливо тому ізраїльський стартап Redefine Meat освоює новий напрямок бізнесу: роздрібний продаж м’ясних принтерів ресторанам. Друкувати вони будуть не котлети і сосиски, а цілісні стейки, «м’ясо» для ростбіфу, гриля і тушкування, пише сайт bb.lv.

«Ідея полягає в тому, щоб замінити корову. Кожна наша машина може видавати в день стільки ж продукту, як ціла корова вагою близько 250 кг», – пояснив Бен-Шитріт.

Замість жиру, крові і волокон в рецепті соя і горох, кокосова і соняшникова олія, а також інші інгредієнти, повний список яких компанія тримає в таємниці. Відомо тільки, що всі вони рослинні.

Вважається, що виробництво штучного м’яса не так шкідливо для природи, як тваринництво. Глава Redefine Meat без зайвої скромності називає свій продукт «найкращим способом перемогти кліматичні зміни і надати всьому населенню планети більш здорову їжу».

Поки що компанія не розголошує вартість агрегатів. Перші зразки відправляться в хайтек-ресторани Ізраїлю, Швейцарії та Німеччини ближче до кінця 2020 року.

Джерело: hubs.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *