Ярославський буде створювати «Кремнієву Долину» в Харкові

Власник і президент групи DCH стане генеральним інвестором і координатором створення в Харкові української Кремнієвої Долини.

Харків відреагував на ініціативу президента України Володимира Зеленського по створенню в місті української Кремнієвої Долини. Міська рада видала розпорядження № 173 від 07.09.2020 р. про початок роботи над відповідним проєктом “розвиненої інформаційно-технічної та технологічної місцевості “Українська Кремнієва Долина”.

Для роботи над проєктом створення української Кремнієвої Долини при міськраді створюється робоча група, а сам проєкт буде здійснюватися як частина Стратегії розвитку Харкова до 2030 року

Олександр Ярославський буде ви ступати в ролі генерального інвестора і координатора проєкту, який планується реалізувати на базі бізнес-парку високих технологій “Екополіс ХТЗ”. У Ярославського вже є досвід в подібних проєктах. Раніше він успішно виступав в ролі генерального інвестора і координатора важливого для регіону мегапроєкту – підготовки Харкова до Євро-2012.

Кремнієва долина, яка розташована неподалік від Сан-Франциско в штаті Каліфорнія, відома як світовий центр науково-технічного потенціалу та технологічне “серце” США.

Джерело: inventure.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *