Естонський стартап Skeleton Technologies представив нову батарею

Яка заряджається за 15 секунд.

Стартап з Естонії Skeleton Technologies об’єднав свої зусилля з фахівцями технологічного інституту Карлсруе і розробив особливу графенову батарею, здатну заряджатися всього за 15 секунд! При цьому у неї досить довгий життєвий цикл, пише news.infocar.ua.

Нова батарея відома як SuperBattery. Її створення було б неможливим без особливого нанотехнологічного матеріалу Curved Graphene (або вигнутий графен). На нього у Skeleton оформлений патент.

Естонські фахівці придумали унікальне поєднання суперконденсаторів і традиційних літієвих осередків, яке значно поліпшить характеристики авто. Переваги суперконденсаторів – відмінні показники зарядки / розрядки за мінімальний час. В автопромі їх застосовують уже давно в якості так званих буферних накопичувачів, але не дуже активно.

Є у них і мінуси, які сьогодні і намагаються ліквідувати вчені. Зокрема, естонці. До слова своє виробництво Skeleton Technologies розгорнули в німецькому Гросрьорсдорфі.

Цей район відомий своїми передовими розробками в галузі мікроелектроніки та інших схожих областях. В даний час тут ведуть свої дослідження близько 300 компаній.

Джерело: hubs.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *