Компанія Уоррена Баффета інвестує $ 570 млн в технологічний стартап

Який займається хмарними технологіями.

Американська компанія Berkshire Hathaway Уоррена Баффета має намір вкласти понад $ 570 млн в компанію Snowflake, яка займається хмарними технологіями, пише news.finance.ua.

Про це стало відомо після того, як Snowflake повідомила ціновий діапазон для свого майбутнього первинного публічного розміщення акцій. Компанія хоче отримати оцінку в $ 23,7 млрд, пише Financial Times.

Snowflake повідомила, що Berkshire Hathaway і Salesforce Ventures Марка Беніоффа під час лістингу безпосередньо придбають у Snowflake акції на суму по $ 250 млн. Крім того, компанія Баффета купить ще один пакет акцій на суму понад $ 320 млн у одного з інвесторів Snowflake.

Баффет давно відомий тим, що уникає інвестицій в технологічний сектор, оскільки вважає його вразливим до раптових стрибків на фондовому ринку. У 2011 році він все ж зробив велику ставку на компанію IBM, яку пізніше обігнали конкуренти в сфері хмарних технологій. Її акції коштують приблизно на 30% дешевше, ніж на момент, коли Berkshire Hathaway в неї інвестувала. Баффет пізніше продав акції IBM і замість цього вклався в Apple.

Snowflake очікує, що її акції вдасться продати під час IPO за ціною від $ 75 до $ 85 за одну акцію. Компанія планує залучити $ 3,24 млрд.

Джерело: hubs.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *