Obimy – додаток для спілкування партнерів і близьких від українського стартапу

15 вересня 2020 року в Україні почав працювати додаток для спілкування між партнерами і близькими Obimy. Його запустив архітектор Євген Засуцький і ІТ-компанія Empat. Редакція AIN.UA дізналася у творців, як працює і для кого в першу чергу призначений додаток.

Як це працює

  • В Obimy користувач може ділитися з партером приємними жестами, «дотиками» і розповідати про свій настрій.
  • Obimy також працює на основі біометричних даних, зафіксованих смартфоном – можна бачити кількість пройдених кроків партнера, відчути ритм серця або дізнатися день циклу (для жінок). Крім цього, додаток фіксує час, проведений поряд з партнером за день, місяць або рік.
  • Обмінюватися повідомленнями в додатку можна. Як пояснюють творці, близьким не треба багато слів, щоб висловити почуття.

«Концепція соціальної дистанції починається не тільки з пандемії. Останні кілька років ми застрягли в месенджерах. Робочий чат змішується з приватної листуванням і спамом. Ми втратили справжній зв’язок зі своїми рідними та близькими» – повідомляється на сайті програми.

Obimy вже доступний для завантаження в App Store і Google Play. Однак творці відзначають, що зараз є велика ймовірність зіткнутися з багами – додаток знаходиться на етапі тестування.

Як виникла ідея

Як розповів Євген Засуцький, спочатку ідея була інша – додаток розроблявся тільки для пар з метою обміну біометричними даними. Пізніше виникла ідея з настроєм, а вже після – з дотиками. Оскільки ділитися емоціями і жестами виявилося весело, потенційну аудиторію вирішили розширити.

«За часів, коли потрібно дотримуватися соціальної дистанції – круто доторкнутися до близької людини на відстані».

За словами Євгена, над розробкою Obimy працювали з грудня 2019 року. Команді знадобилося 10 місяців, щоб запустити додаток.

«З грудня 2019 роки я зібрав команду розробників, аналітиків, програмістів, дизайнерів, юристів, фінансистів, маркетологів, медиків і генетиків. Ми працювали 10 місяців, вивчали, змінювалися, розвивалися. І ми зробили Obimy» – уточнює Євген.

Плани

Як розповіли творці, в подальшому в Obimy планують впровадити трекер критичних днів для дівчат і функцію «Sizes» з розмірами одягу. Найближчим часом передачу дотиків доповнять тактильною вібрацією: задавши touch, наприклад, на 2,5 секунди – партнеру або одному прийде така ж за часом вібрація. Також в планах ввести ачівкі за особливі досягнення – наприклад, 100 годин поспіль або 2 тижні разом за кордоном.

«Будемо слухати наших користувачів. За великим рахунком все, чим би ви хотіли поділитися з близькими – бажаннями, тиском, музикою, тощо – ми можемо внести в додаток. Але все поступово» – додав Євген.

Після краш-тесту на перших користувачів в Україні команда Obimy планує запустити тест в Тайвані і Південній Кореї.

Джерело: ain.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *