На Kyiv Smart City Forum виступлять експерти з найбільш технологічних країн світу

У Києві 8 жовтня відбудеться V Міжнародний онлайн-форум Kyiv Smart City 2020.

Експерти з найуспішніших і найрозвинутіших країн світу поділяться досвідом впровадження smart-технологій на V Міжнародному онлайн-форумі Kyiv Smart City 2020 року, який відбудеться в Києві 8 жовтня.

Спікер від Сінгапуру – Чарльз Рід Андерсон, засновник CRA & Associates (IoT & Smart Cities), член Консультативної ради Go Smart (глобальна організація smart міст), старший радник IoT, McKinsey & Company. До нього звертаються політичні інститути з усього світу, адже Чарльз володіє унікальним талантом передчуття ринкових змін і є одним з провідних новаторів в сфері технологічних рішень найрозумнішого міста планети. «Розумна нація» – це національна програма Сінгапуру, в рамках якої і держава, і бізнес, і громадянське суспільство розробляють і впроваджують високотехнологічні процеси для підвищення якості життя. На Kyiv Smart City Forum Чарльз Рід Андерсон поділиться своїм досвідом визначення ключових драйверів на сучасному ринку, які здатні не тільки відновити реалізацію smart ініціатив, а й прискорити темпи міських змін в умовах COVID-19.

Про шляхи розвитку smart-міста в умовах пандемії на прикладі Амстердама розповість нідерландський архітектор і урбаніст Том ван Арман, засновник і директор дизайнерського агентства розумних міст «TAPP». На прикладі столиці Нідерландів спікер продемонструє, як технологія комп’ютерного бачення (створення машин для виявлення і визначення об’єктів) допомагає безпечно збирати, обробляти, зберігати і ділитися інформацією з громадськістю в реальному часі. Оперативно зібрані дані допомагають при прийнятті рішень, спрямованих на підтримку «просторового здоров’я» парків, площ, набережних зон та інших міських просторів.

У «розумних містах» існує система, де між собою пов’язані люди, суспільство, інформація і комунікаційні технології. Такі міста створюють технологічну платформу, яка дозволяє жителям, підприємствам і владі працювати і керувати містом разом. Слідом за мегаполісами такі системи активно впроваджують і невеликі міста. Один з таких – Валенсія, Іспанія. Про реалізацію концепції «розумного міста» у Валенсії розповість Рамон Феррі Торно – керівник місцевого підрозділу smart city.

Хедлайнером Kyiv Smart City Forum 2020 стане американська підприємниця, інвестор, засновниця і генеральний директор Zuckerberg Media Ренді Цукерберг.

Kyiv Smart City Forum – одне з головних подій Східної Європи, присвячених популяризації smart city – технологій. Вперше в Україні такий масштабний форум пройде на одній платформі в режимі реального часу. Більш детальну інформацію про програму та спікерів можна знайти на сайті: http://forum.kyivsmartcity.com

Генеральний медіа-партнер: «Кореспондент». Офіційний медіа-партнер: «Фокус». Міжнародний медіа-партнер – Smart City Journal.

Медіа-партнери: телеканали News One і ТРК «Київ», журнали «Бізнес» та «Гроші», газета «День», інформагентства «Інтерфакс-Україна» і «Українські національні новини», портали ГОРДОН, «Обозреватель», «Деловая столица », ЛІГА, Kyiv Post, Delo, Головком і Hi Tech Expert.

Джерело: inventure.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *