Стартап Petcube випустив Petcube Cam – розумну камеру з нічним баченням і ветеринарним чатом за $ 40

Українська компанія Petcube представила новий пристрій – Petcube Cam. Це розумна камера спостереження з нічним баченням і вбудованим ветеринарним чатом. Новинка коштує $ 39,99 на американському Amazon. Редактор AIN.UA розповідає про новинку.

Компанія поки не повідомляє, коли і де можна буде придбати Petcube Cam в Україні. Заявку на передзамовлення в Україні можна залишити тут.

Що за продукт

Новий пристрій дозволяє власникам тварин спостерігати за своїми улюбленцями віддалено через смартфон, навіть вночі за допомогою системи нічного бачення, а також чути і розмовляти з ними.

Також у Petcube Cam є вбудована система для віддалених консультацій з ветеринарами.

«70% проблем з тваринами можна вирішити без візиту до ветеринара. Коли ви перевіряєте записи камери і помічаєте щось підозріле, можете відразу проконсультуватися у професійного лікаря онлайн. Це заощадить час і гроші на поїздку в клініку і зменшить карантинні ризики», – каже Ярослав Ажнюк, СЕО та співзасновник Petcube.

Система онлайн-чату з ветеринарами розроблена в партнерстві з каліфорнійською компанією Fuzzy Pet Health. Всі користувачі новинки отримають першу консультацію безкоштовно через мобільний додаток. Наступні консультації будуть коштувати $ 4,99 на місяць.

Характеристики

Petcube Cam являє собою 5-сантиметровий куб з жорсткого пластика, встановлений на гнучкій підставці, яку можна регулювати, щоб отримати зручний кут огляду.

Це третій (і найкомпактніший) продукт в лінійці Petcube після камери з лазерною іграшкою Petcube Play 2 і камери з годівницею Petcube Bites 2.

Cam передає відео з роздільною здатністю 1080p HD через ширококутний об’єктив в 110 °, має 8-кратне цифрове збільшення і нічне бачення – камера може бачити на відстані до 9 метрів в темряві. Petcube Cam забезпечує двосторонній аудіо зв’язок: можна чути, що відбувається в кімнаті, і розмовляти зі своїм улюбленцем.

Petcube Cam використовує той же мобільний додаток, що і інші продукти компанії: Petcube Bites 2 і Petcube Play 2. Користувачі можуть легко перемикатися між різними пристроями в додатку, а також ділитися доступом до камери з сім’єю, друзями і в соціальних мережах.

Cam також доповнюється сервісом Petcube Care, який зберігає короткі кліпи з історією подій, зафіксованих на камеру. За допомогою комп’ютерного бачення, Care реєструє рухи тварин і людей, а також гавкіт і нявкання. Ціна за підписку Petcube Care починається від $ 3,99 на місяць.

Джерело: ain.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *