Українка завоювала срібну медаль в міжнародному конкурсі винаходів

Аліса Сергєєва з Маріуполя стала лауреатом V Міжнародного конкурсу інноваційних винаходів (iCAN) в Канаді.

Як повідомляється на сайті Маріупольської міської ради, дівчина представила проєкт по розробці нового екологічного пакувального матеріалу на основі каштана.

Конкурс iCAN році проходив онлайн і зібрав учасників з 60 країн. Сергєєва представляла Маріуполь і Україну в складі команди Малої академії наук.

«Випускниця Маріупольського технічного ліцею Аліса Сергєєва отримала срібну медаль на Міжнародному конкурсі інноваційних винаходів iCAN в Канаді. Маріупольчанка представила проєкт по розробці нового екологічного пакувального матеріалу на основі каштана», – йдеться в повідомленні.

За словами вчительки біології Маріупольського технічного ліцею Світлани Шевченко, Сергєєва почала працювати над проєктом ще з 2018 року.

«Мета нашого дослідження – створити екологічно безпечний матеріал з поновлюваних рослинних ресурсів в якості альтернативи традиційним матеріалам, які засмічують довкілля», – пояснила вчителька.

Конкурс iCAN надає винахідникам з усього світу можливість продемонструвати свої найкращі ідеї на міжнародному рівні. Захід включає виставку винаходів, семінар і церемонію нагородження.

Організатором конкурсу виступає Міжнародне товариство інновацій та підвищення кваліфікації Торонто (TISIAS).

Джерело: ain.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *