Сергій Шкарлет обговорив із послом Азербайджанської Республіки актуальні напрями співробітництва в галузі освіти і науки

24 вересня 2020 року, відбулась зустріч  т.в.о. Міністра Сергія Шкарлета з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Ельмірою Ахундовою.

Сергій Шкарлет висловив подяку Надзвичайному і Повноважному Послу Азербайджанської Республіки в Україні Ельмірі Ахундовій за інтерес до розвитку співпраці між країнами.

“З упевненістю стверджую, що сьогоднішня зустріч дозволить конкретизувати актуальні напрями українсько-азербайджанського співробітництва в галузі освіти і науки. Адже в українських університетах навчаються 5 тис 470 громадян Азербайджану, посідаючи третє місце серед усіх іноземних студентів України. На жаль, в порівнянні з 2016 роком це вдвічі менше. Ми б хотіли відновити науково-технічне співробітництво між нашими університетами. Упевнений, що українські та азербайджанські університети мають значний науковий потенціал, який практично не реалізується”, – зазначив т.в.о. Міністра.

Після завершення зустрічі учасники заходу обговорили механізми щодо відновлення роботи над проєктами Угод про співробітництво у сфері вищої освіти та науково-технічного співробітництва.

Джерело: МОНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *