Genesis Investments інвестував $ 150 000 в американське медіа про технології Hacker Noon

Український венчурний фонд Genesis Investments інвестував в американське медіа, яке фокусується на новинах про технології, стартапи, штучний інтелект Hacker Noon $ 150 000. Про це AIN.UA повідомили в команді фонду.

Це перша інвестиція фонду в американську компанію.


Що таке HackerNoon

Hacker Noon — американське медіа, яке фокусується на новинах про технології, стартапи, штучний інтелект, розробці програмного забезпечення і блокчейн-технологіях.

Аудиторія медіа – в основному, читачі з США, Індії, Великобританії, Канади та Німеччини. Медіа базується на призначеному для користувача контенті: будь-який користувач може зареєструватися на ресурсі і запропонувати статтю для публікації.

Бізнес-модель і потенціал

Ресурс HackerNoon був заснований в 2016 році, а до 2020 досяг 4 млн відвідувань на місяць без платних методів просування. Команда розробила CMS (систему управління контентом, на якій працює HackerNoon.com) і програмне рішення для голосування користувачів (на якому працює платформа з нагородами Noonies.Tech). У компанії також є підкаст і платформа для публікацій вакансій від технологічних компаній в Америці. Hacker Noon заробляє на рекламі на ресурсах.

Hacker Noon націлений на англомовне технологічне співтовариство. У 2019 року в США налічувалося понад 12 мільйонів технічних співробітників і 550+ тисяч технічних підприємств. У Великобританії – 1,6 мільйона технічних працівників, а в Індії 4,4 мільйона IT-фахівців. У другій чверті 2020 на ресурсі публікувалося до 30 статей в день. Команда планує досягти 50 публікацій в добу до кінця 2020 року.

Інвестиції

У травні 2020 року компанія мікроплатежів і монетизації веб-контенту Coil інвестувала в Hacker Noon $ 1 млн, за яким послідувала інвестиція від Greater Colorado Venture Fund в розмірі $ 350 000. У Seed раунді оцінка компанії склала $ 11,5 млн.

Genesis Investments виступив інвестором в тому ж раунді з сумою $ 150 000. Це перша інвестиція фонду в американську компанію.

«Ми раді приєднатися до раунду фінансування разом з Coil і вважаємо, що ця угода є стратегічною як для Genesis Investments, так і для Hacker Noon. Ми віримо, що наша експертиза в медіа, digital-маркетинг і монетизацію може стати драйвером ще більш стрімкого зростання для Hacker Noon. У разі необхідності, ми будемо раді допомогти Hacker Noon з відкриттям R & D-офісу в Україні в майбутньому. Hacker Noon – технологічне медіа нового покоління, яке може стати одним з найважливіших вже в найближчі 5 років, і ми хочемо бути частиною цієї історії», – зазначає Олена Мажуга, інвестиційний менеджер Genesis Investments.

Гроші планують витратити на впровадження нової стратегії монетизації для творців контенту, масштабування команди і розвиток додаткових потоків доходів.

Джерело: ain.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *